SILÁCI DO VÝROBY (30 000 Kč) + PRÉMIE

Neaktivní nabídka

29000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste fyzicky zdatní a manuální práce Vám nedělá problém? Jste ochotný pracovat na 3 směny? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis! Nástup možný ihned!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Modifikace - Přidávání do tavenin vhodné chemické látky, aby výrobek měl správný tvar
  • Analýza výrobků
  • Kontrola výrobků
  • Zápis do systémů výsledků o výrobcích
  • Manipulace s výrobky

Co požadujeme?

  • SOU obor u nás neřešíme, vše Vás naučíme :)
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Co nabízíme?

  • Kvartální odměny 2 000 - 5 000 Kč
  • Dovolená 5 týdnů
  • Nástup do KMENE!
  • Pro šikovné kariérní růst
  • Stravenky
  • Benefitní karta
  • Dárkové balíčky
  • Firemní akce
  • Nápoje ZDARMA
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - Komárov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.