VEDOUCÍ ODDĚLENÍ AUTOMATIZACE S NJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu? Zajímáte se o oblast automotive a procesy automatizace Vám nejsou cizí? Ovládáte německý jazyk a rádi byste ho využívali v rámci svého zaměstnání? Pak hledáme právě VÁS! Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ AUTOMATIZACE S NJ

Pracovní náplň

  • koordinace oddělení automatizace
  • odpovědnost za chod oddělení a za chod automatizace
  • spolupráce s oddělením výroby
  • komunikace s projektovými manažery, zahraničím a v rámci společnosti
  • řízení rizik projektů
  • reporting, práce na PC

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání - technický směr
  • zkušenosti s vedením týmu (práce na obdobné pozici)
  • zájem o automotive, znalost mechatroniky, automatizace
  • NJ min. na středně pokročilé úrovni podmínkou, AJ výhodou
  • dobrou znalost práce na PC
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • příspěvky na stravování, vzdělávání
  • motivující balíček benefitů
  • denní využití cizího jazyka
  • kariérní růst
  • práci v mezinárodní společnosti
  • dovolenou navíc

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj