ACTIVE DIRECTORY ADMINISTRATOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s administrací Active Directory, DNS a MS Windows serverů? Chcete se stát expertem pro oblast Active Directory v rámci úspěšné mezinárodní společnosti? Významná společnost hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici: ACTIVE DIRECTORY ADMINISTRATOR

Pracovní náplň

  • poskytování last level technické podpory
  • administrace prostředí Active Directory a souvisejících komponent
  • správa nástrojů pro zabezpečení AD, účtů a hesel, vedení a správu změn systému
  • konfigurace DNS
  • práce s certifikační autoritou

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • expertní znalost administrace Active Directory
  • znalost správy Windows serverů a MS produktů
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost skriptování velkou výhodou
  • zkušenosti s Identity management výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • rozsáhlé firemní vzdělávání a certifikace
  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • přátelský kolektiv
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • Práce v Jihomoravském kraji