PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ (45-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru? Máte praxi s programováním CNC strojů a orientujete se v technických dokumentacích? Nevadí Vám práce na 3 směny? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis! Prosperující výrobní společnost hledá kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ (45-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Obsluha a programování CNC stroje
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kontrolní měření

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru
  • Zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost programu Heidenhain
  • Ochotu práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Lokalita: Praha - Radotín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.