HLAVNÍ ÚČETNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Pohybujete se v oblasti účetnictví už nějakou řádku let a tato práce vás naplňuje? Hledáte novou pracovní příležitost? My hledáme novou posilu! Hledáme člověka, který zaštítí veškeré účetnictví výrobní firmy a zároveň bude pravou rukou majitele. Člověka, který se nebojí přesahu do ekonomie podniku a účasti na poradách managementu firmy. Společnost v Přerově hledá: HLAVNÍ ÚČETNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • kompletní vedení účetnictví firmy
  • zpracování uzávěrek, DPH
  • zpracování výkazů
  • pokladna
  • spolupráce s externími subjekty
  • úzká spolupráce s managementem - zpracování rozvah, analýz a další
  • komunikace napříč celou firmou
  • reporting a účast na poradách
  • vedení malého pracovního týmu

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru
  • praxe v účetnictví
  • znalost práce s účetními SW, MS Office
  • proaktivní samostatná osobnost s inovativním přístupem k práci

Co nabízíme?

  • mzda odpovídají znalostem a zkušenostem
  • možnost růstu a dalšího rozvoje
  • 20 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • neformální pracovní prostředí
  • pravidelné vzdělávání
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.