PROCESNÍ INŽENÝR MONTÁŽE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v technickém oboru a zkušenosti jako procesní inženýr? Máte zkušenosti se zaváděním procesů pro oblast montáže? Máte zkušenosti v oblasti štíhlé výroby? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost a využívat angličtinu denně při své práci? Chcete mít možnost pracovat na zajímavých projektech a případně se podívat i do světa? Pak využijte své šance a pošlete mi své CV v anglickém jazyce! Hledáme posilu do týmu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR MONTÁŽE

Pracovní náplň

  • Zavádění a inovace procesů v oddělení montáže
  • Analýza efektivity a návrhy zlepšení
  • Tvorba analýz a statistik, reporting vedení
  • Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

Co požadujeme?

  • Ideálně VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Praxe v oblasti montáže a LEAN
  • Orientace v automatizaci a optimalizaci procesů
  • Znalost program CAD/CAM a ERP systémů výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční a roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné kurzy a školení
  • Cestování do zahraničí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 9

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!