PLÁNOVAČ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (OD 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Plánování výroby je to, co umíte? Nečekané situace, které jsou součástí výroby v každém odvětví, Vás nezaskočí? Chcete pracovat pro společnost, která ve svém oboru něco znamená? Chcete stabilitu? Pak mi napište!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za dlouhodobé i krátkodobé plánování na svěřeném úseku
  • Odpovědnost za plánování výroby
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality a logistiky, projektovým manažerem, výrobou a nákupem
  • Tvorba dokumentace
  • Řešení nečekaných situací ve výrobě z pohledu plánování.
  • Na starosti dostupnost materiálu a kapacit výroby při plánování zakázek + příprava materiálových požadavků výroby pro sklad
  • Řízení a plánování kooperací
  • Hlídání výrobní zakázky od začátku až po dokončení + hlídání, revize
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem
  • Rozhodnutí termínu zaplánování výrobní zakázky

Co požadujeme?

  • Min SOU vzdělání
  • Praxe na podobné pozici ve výrobní firmě výhodou
  • Znalosti logistických procesů výhodou
  • Nutná znalost AJ (denní využití)
  • Výhodou znalost NJ
  • Budete pracovat i na PC – znalost excelu

Co nabízíme?

  • Plat od 40.000Kč
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hod
  • 25 dní volna
  • 3 sick days
  • Propracované zaškolení
  • Pravidelné odměny
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • O své zaměstnance se staráme a rádi je vzděláváme
  • Flexipassy
  • 13 plat
  • Firemní stravování
  • Sodexo
  • Svozový autobus
  • Příspěvek na penzijko
  • Pravidelné firemní akce
  • Každoroční navyšování mzdy

  • Místo výkonu práce: Plzeň Slovany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.