BRUSIČ JUNIOR I SENIOR - PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

25000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš za sebou obor obráběč kovů, víš k čemu je technická dokumentace a 3 směny zvládneš bez okolků? Je tvé motto Přesně a Precizně? Výborně, pak mi zašli svůj životopis a vypracuje se u nás na mistra dokonalosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně se budeš starat o nastavení, seřízení a údržbu CNC i konvenčních brusek
  • Naučíme tě brousit přesně, precizně a píglnýgl podle technické dokumentace
  • Budeš asistovat u odlaďování nových výrobních postupů
  • Brousíme na kulato i plocho
  • Budeš používat dílenská měřidla
  • Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe obráběč kovů
  • Praxe s bruskami velmi vítaná
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost, přesnost, ochota učit se
  • Práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Plat? - Jsi absík - 25 000 Kč/Jsi profík - 40 000 Kč
  • Osobko a výkonnostní bonus
  • Hezké příplatky za směnnost
  • Roční prémie
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava přímo u nás
  • Možnost kariérního i finančního postupu
  • Zaškolovací systém
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.