Java Developer

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pro našeho klienta, stabilní a prosperující českou IT společnost, v tuto chvílí hledáme dalšího kolegu do týmu na pozici: JAVA DEVELOPER Nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech a to jak interních, tak dodavatelských - oblast bankovnictví, e-commerce, automotive a další. Pokud máš přesah do front-endu a to ideálně v Reactu, můžeš u nás zastávat roli Full-stack Developera! Přivítáme v týmu zkušeného odborníka, který si může vzít na starost i technologický rozvoj týmu. Pokud nejsi zase tak zkušený, ale máš komerční praxi alespoň 2 roky, přesto Tě rádi poznáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vývoj webových aplikací s využitím nejen Java 17, ale i Java 8 a 11, Spring Boot, Spring Data, Spring WS
  • vývoj back-endu a integrací
  • PostgreSQL, Gradle, Maven, OpenApi, REST, SOAP, GitLab, Kubernetes, Docker - VÝHODOU, ale můžeš se to u nás i doučit
  • front-end máme v Reactu, pokud tě zajímá i front-end, můžeš u nás pracovat jako full-stack
  • spolupráce s fajn kolegy, kteří ti rádi pomohou
  • u seniorních kandidátů vítáme zájem o technologický rozvoj týmu a řešených projektů

Co požadujeme?

  • nejsou pro nás důležité jen zvé zkušenosti, ale také tvá osobnost
  • zajímáš se o moderní technologie a sleduješ trendy ve vývoji aplikací
  • máš zkušenost s Java 8 a 11 (17), Spring Boot, Spring Data, Spring WS - alespoň 2 roky
  • máš zkušenost nebo se u nás naučíš s PostgreSQL, Gradle, Maven, OpenApi, REST, SOAP, GitLab, Kubernetes, Docker
  • znalost češtiny je nutností, angličtina postačí alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí, prostor pro seberealizaci
  • uvítáme tvé vlastní nové nápady
  • možnost naučit se spoustu nového, nejen na interních a externích školení
  • kariérní růst, který si ovlivníš sám/a
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • výuka AJ/NJ/ES
  • MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné
  • firemní akce, kvalitní vybavení i pro sportovce a milovníky jídla a kávy
  • možnost home office v rozsahu 2-3 dny a další​​

    Místo výkonu práce: Praha

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.