SPECIALISTA VÝVOJE SW

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zkušený a zapálený Javista? Baví Vás rozmanitá práce a různé technologie? Domluvíte se anglicky? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Staňte se právě Vy naším novým kolegou! Mezinárodní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici: SPECIALISTA VÝVOJE SW (40 - 50. 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj stěžejního produktu společnosti
  • vývoj webových aplikací
  • práce v agilním prostředí
  • práce s databází
  • unit testing a analýza

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • komunikativní angličtina
  • zkušenost s vývojem v Java alespoň 2 roky
  • pokročilá znalost jazyka SQL
  • zkušenost s jazykem C++ výhodou
  • znalost prostředí Linux výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • dny osobního volna a sickdays
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti, relax zóna
  • jazykové a odborné kurzy
  • práce s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.