VEDOUCÍ NÁKUPU (OD 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Hledáme motivovaného a zkušeného jedince na pozici VEDOUCÍHO NÁKUPU, který se připojí k našemu dynamickému týmu. Pokud máte zkušenosti v oblasti nákupu, vedení týmu a silné organizační a komunikační schopnosti, toto je skvělá příležitost pro vás! Pokud jste výkonný lídr s vášní pro nákup a máte schopnost vést tým k dosahování vynikajících výsledků, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Dynamická společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ NÁKUPU (OD 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Vedení a motivace týmu nákupních specialistů
  • Koordinace a monitorování nákupních aktivit a procesů
  • Zodpovědnost za plánování a sledování nákupních cílů a ukazatelů
  • Spolupráce s interními odděleními a externími dodavateli
  • Zajištění souladu s interními nákupními postupy a předpisy
  • Identifikace a implementace zlepšení procesů

Co požadujeme?

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti nákupu, ideálně ve vedoucí pozici
  • Silné vůdčí a organizační schopnosti
  • Schopnost motivovat a vést tým k dosahování cílů
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost budovat dlouhodobé vztahy se strategickými partnery
  • Analytické a strategické myšlení s důrazem na detail
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • Možnost aktivně přispívat k rozvoji oddělení a procesů
  • Příjemné pracovní prostředí a moderní vybavení
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.