METROLOG NA 2 SMĚNY

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti v oblasti kvality a přímo s metrologíí? Už jste někdy měřil na 3 D přístrojích Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano, zašlete nám váš strukturovaný životopis. Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: METROLOG

Pracovní náplň

  • Náplní práce bude měření dílců za využívání běžných i speciálních měřidel
  • Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
  • Účast na auditech, reklamacích, korekcích
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU (technického směru)
  • Znalosti z kontroly kvality (nejlépe z výrobního prostředí)
  • Znalost práce s měřidly a 3 D přístroji (výhodou)
  • Znalost výkresové dokumentace podmínkou
  • Znalost angličtiny výhodou ne nutností
  • Znalost technologie obrábění (soustružení, frézování, broušení) výhodou
  • Ochotu pracovat na 2 směny ranní od 6 do 14:30 a odpolední od 9 do 18:00

Co nabízíme?

  • Mzda dle vašich zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecký výhodný tarif
  • Stravenky
  • Bonusový systém
  • Místo výkonu práce: Ústecko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.