IT SPECIALISTA (OD 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jsme dynamická a inovativní společnost hledající zkušeného a motivovaného IT Specialistu, který nám pomůže zajistit bezpečnost a technickou podporu našich informačních systémů. Pokud máte vášeň pro IT a bezpečnostní opatření, a chcete se podílet na ochraně našich aktiv, tak toto je ta pravá příležitost pro vás. Pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: IT SPECIALISTA (OD 45.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Vyhodnocovat a analyzovat stávající bezpečnostní opatření a identifikovat případné slabiny
  • Odstraňování problémů s hardwarem a softwarem
  • Navrhovat a implementovat bezpečnostní strategie a postupy v souladu s nejnovějšími standardy
  • Monitorovat a detekovat potenciální bezpečnostní hrozby a incidenty
  • Provádět školení napříč mezinárodním týmem
  • Poskytovat poradenství a podporu týmu IT při implementaci nových procesů
  • Sledovat vývoj nových hrozeb a technologií v oblasti IT bezpečnosti a doporučovat vhodné řešení
  • Preventivní údržba počítačů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání IT směru
  • Praxe v oboru IT
  • Silné znalosti sítových a systémových technologií
  • Znalost ITIL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Sickdays
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín