HR SENIOR SPECIALIST - OD 40.000 KČ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jsi milý a komunikativní tvor, který vždy spíše hledá řešení, než výhybky vedoucí k NEMŮŽU, NEJDE, NEEXISTUJE? Máš již praxi jako personalista nebo náborář a toužíš se prosadit ve firmě, kde si tvého nadání pro správnou volbu budou vážit? Pak se mi neváhej představit v životopise a staň se právě ty posilou našeho HR oddělení!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Kompletní záštita HR oddělení
  • Vedení výběrových řízení, selekce kandidátů, příslušná dokumentace a evidence
  • Tvorba náborové činnosti
  • Aktivní zastupování a prezentace společnosti
  • Komunikace a aktualizace potřeb oddělení napříč společností i v globálním měřítku
  • Rozvoj, adaptace a vzdělávání zaměstnanců
  • Reporty a analýzy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Požadujeme předchozí praxi na podobné pozici
  • PC - Balíček MS Office, interní systémy
  • AJ - komunikativní úroveň
  • Vytříbená slovní zásoba
  • Aktivní přístup
  • Milá povaha se smyslem pro humor
  • Ochota pracovat na sobě
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič/ občasné schůzky

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 40.000 Kč
  • Velmi příjemné prémie
  • Osobní ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy a dopravu
  • Firemní akce
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Kancelář v HODONÍNĚ

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.