VEDOUCÍ STROJNÍCH KONSTRUKTÉRŮ (50-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vysokoškolské vzdělání a zkušenost v oblasti mechanické konstrukce? Jste zkušený leader, který by rád vedl svůj tým? Pokud k tomu všemu ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni jste náš člověk! Pošlete svůj životopis v ČJ a AJ a pracujte pro moderní nadnárodní společnost jako: VEDOUCÍ STROJNÍCH KONSTRUKTÉRŮ (50-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • vedení a motivace svěřeného týmu konstruktérů
  • rozdělování zakázek kolegům
  • spolupráce na tvorbě výrobní dokumentace
  • návrhy inovací stávajících produktů a řešení
  • spolupráce s vývojem, výrobou, kvalitou a dalšími odděleními
  • účast na výběrových řízeních

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • praxi v mechanické konstrukci
  • praxi s vedením týmu
  • znalost programu Solidworks nebo Inventor
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pracovní nasazení
  • vůdčí osobnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • telefon a notebook
  • příspěvek na stravu a pojištění
  • jazykové vzdělání
  • firemní akce a další...

  • lokalitu: okres Hodonín
  • nástup možný ihned