KONSTRUKTÉR – VÝVOJ HW

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte praxi s konstrukcí v oblasti elektroniky? Vyznáte se ve fungování HW počítačů? Hledáte nové výzvy? Ovládáte angličtinu na dobré komunikativní úrovni? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Mezinárodní stabilní společnost hledá do svého konstrukčního týmu posilu na pozici: KONSTRUKTÉR – VÝVOJ HW

Pracovní náplň

  • vývoj a konstrukce HW pro průmyslová zařízení
  • optimalizace stávajících výrobků
  • tvorba technické dokumentace, kusovníků
  • účast na vedení projektu
  • specifikace podrobností a řešení technických problémů
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • praxe s navrhováním a konstrukcí v oblasti elektroniky
  • min. 3 roky praxe na pozici konstruktéra
  • komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • dobrá znalost 3D CAD programů (ProEngineer, SolidWorks,…)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • technické myšlení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v rostoucím a perspektivním oboru
  • 27 dní dovolené
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • individuální přístup
  • flexibilní pracovní doba
  • denní využívání cizího jazyka
  • podpora dalšího odborného rozvoje
  • zvýhodněné stravování
  • flexibilní systém zaměstnaneckých benefitů
  • příjemný kolektiv

    Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.