HR MANAŽER/KA - IT (až 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v HR z IT prostředí? Rádi byste zavítali do firmy, která má v portfoliu cool produkty, které baví celý svět? Tak přidejte angličtinu a máte pozici přesně pro Vás! HR MANAŽER/KA - IT (až 85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • agenda spojená s náborovým procesem (onboarding & offboarding, rozvoj zaměstnanců, procesy mezinárodní mobility atd.)
  • řízení a podpora procesů hodnocení zaměstnanců
  • příprava a aktualizace vnitřních směrnic a dalších směrnic společnosti
  • poskytování koučování a mentoringu vedoucím
  • propojení vztahů mezi vedením a zaměstnanci řešením požadavků, stížností nebo jiných problémů
  • administrativa
  • rozvíjení pozitivní firemní kultury a hodnot + employer branding

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti HR z IT prostředí
  • schopnost komunikovat a řešit vzniklé situace
  • znalost české legislativy a zákoníku práce
  • zkušenosti s employer brandingem
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • férové mzdové ohodnocení
  • skvělý kolektiv i produkt
  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • moderní kanceláře v centru Brna
  • zázemí české firmy - žádné korporátní procesy
  • další zajímavé benefity

  • místo výkonu práce: Brno