ELEKTRO TESTER (35-55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky? Pracujete rád na vývoji a testování? Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici ELEKTRO TESTER (35-55.000 KČ) Zašlete mi Váš životopis a získejte více informací.

Pracovní náplň

  • Práce s různými přístroji a nástroji (zdroje, data loggery, multimetry, osciloskopy, měřiče izolačního odporu, EMC testery aj.).
  • Výstupy a práce se SW od National Instruments.
  • Vyhodnocení naměřených dat.
  • Zpracování protokolů ze zkoušek.
  • Řízení vlastních projektů a spolupráce s ostatními týmy při komplexnějších vývojových projektech.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku.
  • Vyhláška 50/78 Sb. §6 (možnost obnovení), ŘP sk. B.
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni.
  • Po zaučení samostatně a pečlivě zvládat zadané úkoly.

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost homeoffice
  • Firemní akce
  • Nástup ihned

  • lokalitu: Okres Jičín