TEAMLEADER DO VÝROBY (AŽ 37.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Do našeho přátelského týmu hledáme teamleadera do výroby. Nám na zaměstnancích záleží! Jestli umíš vést a motivovat lidi a chceš posunout svou kariéru, tak nám pošli životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu
  • Hlídání plánu výroby, kontrola výrobků
  • Spolupráce při zavádění nápravných opatření
  • Motivování zaměstnanců, dodržování BOZP a PO týmu
  • Lehká administrativa spojená s vedením týmu

Co požadujeme?

  • Ideálně SOU nebo SŠ technického směru
  • Uživatelskou znalost PC
  • Povědomost o nástrojích řízení
  • Samostatnost, pečlivost, přirozenou autoritu
  • Znalost systému SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Prémie a bonusy
  • 13. mzda
  • Dotované stravování
  • Možnost kariérního růstu a vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Kafeterie
  • Firemní školka
  • Místo výkonu práce Jihlavsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.