TECHNOLOG VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste technický typ a vyznáte se v procesu výroby? Baví Vás oblast automotive? Jste týmový hráč a rád byste se podílel na zajímavých projektech? Pak hledáme právě VÁS! Mezinárodní společnot působící v oblasti automotive hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG VÝROBY (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů výroby a jejich ověřování
  • Zpracování reportů a analýza výsledků
  • Konstrukce přípravků, spolupráce s dodavateli
  • Zavádění nových modelů do hromadné výroby
  • Analýza chyb s využitím statistických metod

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk - pokročilý, znalost technických termínů
  • Uživatelská znalost AutoCAD 2D
  • Znalost nástrojů FMEA, APQP, CP
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonus
  • Možnost studijního volna
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno