GLOBÁLNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (80-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s vedení projektů ve výrobě? Vyznáte se alespoň částečně v oblasti pájecích či laserových strojů? Máte již nějakou profesní zkušenost z automotive a mezinárodního prostředí? Jste přirozený leader? Pak neváhejte a zašlete nám své CV! Nadnárodní automotive společnost hledá projektového experta na pozici: GLOBÁLNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (80-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení mezinárodních projektů při implementaci nových strojů
  • kooperace se zahraničními týmy
  • rozvoj a definování výrobních procesů
  • rozvoj klíčových dodavatelů
  • standardizace P-FMEA a kontrolního plánu
  • schvalování výrobních změn

Co požadujeme?

  • zkušenosti s výrobními procesy a vedením projektů
  • komunikativní angličtinu
  • znalost pájecích či laserových strojů
  • komunikativnost a organizovanost
  • ochotu cestovat na krátkodobé výjezdy do zahraničí

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Věrnostní odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav
  • Termín nástupu: IHNED