OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE SW PRODUKT M/Ž (40-56.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme technicky zdatného kolegu/kolegyni s praxí v prodeji technického produktu a znalostmi v oblasti softwaru. Pokud jsi v minulosti pracoval/a na obdobné pozici a dokázal/a jsi úspěšně kombinovat technické znalosti s prodejními dovednostmi, rádi bychom tě přivítali ve svém týmu. Neváhej, pošli nám svůj životopis a pracuj jako: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE SW PRODUKT M/Ž (40-56.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Péče o stavějící zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Mapování trhů a analýza konkurenceschopnosti
  • Spolupráce na marketingu
  • Vedení obchodních jednání
  • Příprava obchodních materiálů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s prodejem technického produktu
  • Alespoň orientační znalost SW
  • Zkušenosti s akvizicemi nových zákazníků
  • Zkušenosti v komunikaci se zákazníkem
  • Praxi na obdobní pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z dobu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Roční bonusy
  • Firemní techniku
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Služební auto

  • Sídlo v Brně + lokalitu Západní a JZ Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.