JUNIOR KONSTRUKTÉR (OD 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání technického směru a vyznáte se v 2D a 3D programech? Chcete se rozvíjet v oboru a získat novou praxi? Zašlete nám svůj životopis a staňte se členem našeho týmu! Stabilní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR (OD 35.000 Kč)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Zhotovování dokumentace dle projekčních výkresů
  • Návrh a konstrukce strojních zařízení pro dopravu, dávkování a vážení sypkých materiálů
  • Práce s informačním systémem
  • Řízení výkresové dokumentace
  • Součinnost při realizaci zakázek ve fázi výroby a montáže

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost kreslicích programů 2D a 3D
  • Samostatnost, pečlivost a důslednost při řešení technických úkolů
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Pracovní a osobní flexibilita
  • Znalost práce s programy MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost částečného Home Office
  • Bonusy a prémie
  • Možnost zapojit se do zajímavých a inovativních projektů
  • Pracovní prostředí podporující osobní a profesní rozvoj
  • Příležitost spolupracovat s odborníky ve svém oboru
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.