ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi v oblasti prodeje? Domluvíte se německy i anglicky? Jste samostatný, máte dobré komunikační vlastnosti a rádi byste pracovali pro perspektivní nadnárodní společnost? Využijte této příležitosti a přihlaste se na výběrové řízení na pozici: ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky v NJ
  • Vyřizování objednávek, požadavků od zákazníků
  • Řešení reklamací, poskytování technické podpory
  • Práce v systému SAP
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • NJ + AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti prodeje
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení, roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost vzdělávání
  • Možnost cestování

  • Místo výkonu: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.