HR/SPECIALISTA PRO ODMĚŇOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti HR s odměňováním a benefity? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? A chcete zúročit své zkušenosti a znalosti pro významnou stabilní společnost? Tak neváhejte a napište nám! HR/ SPECIALISTA PRO ODMĚŇOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Tvorba systémů odměn a benefitů pro zaměstnance
  • Analýza a příprava mzdových úprav
  • Hodnocení pracovních míst, tvorba katalogu prací
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Reporting společnosti, účast na jednáních

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou!
  • Znalost MS Office
  • Komunikační a prezentační vlastnosti

Co nabízíme?

  • Roční bonusy ke mzdě
  • Příspěvky na stravování, dopravu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.