ELEKTROMONÉR PRAHA (33-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektrotechnické vzdělání? Máte zkušenosti s elektromontážními pracemi? Chcete pracovat jen od pondělí do pátku na jednu směnu a nevadí Vám jezdit do terénu? Chcete pracovat na zajímavých projektech pro stabilní českou společnost? Pak mi pošlete svůj životopis! Stabilní česká společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROMONÉR PRAHA (33-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž rozvaděčů, elektrických ochran, kabeláže nebo PLC řídících systémů
  • Uvádění zařízení do provozu a funkční zkoušky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Výroba rozvaděčů

Co požadujeme?

  • Min. SOU s elektrotechnickým zaměřením
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • Orientaci v elektroschématech a technické dokumentaci
  • Základní znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stavování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Možnost jezdit na montáže i do zahraničí

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!