MOTO SPECIALISTA NA ODD.VÝVOJE - NOVÉ PROJEKTY!

Neaktivní nabídka

42000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáme absolventy VŠ technických oborů, ale i zkušené vývojáře a zároveň nadšence do pohonných jednotek automobilů! Přejete si pracovat ve společnosti se stabilním zázemím, s možností profesního i platového růstu, kde bude dán průchod vašim vizím, které ve skutečné podobě povedou k dalšímu pokroku ve vývoji motorismu? Pak se mi představte v životopise a staňte se článkem ve vývoji lepší budoucnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena zefektivnění chodu paliva pohonnými jednotkami
  • Vývoj součástí vstřikovacích systémů i vodíkových systémů motoru
  • Návrhy, analýzy, testování, hodnocení, prezentace komponent a produktů
  • Komunikace s odd. napříč společností i s externími dodavateli a poskytovateli služeb
  • Přímá spolupráce s kolegy v zahraničních dceřiných společnostech

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ - technického zaměření
  • Praxe ve vývoji výrobní společnosti ohromně vítána
  • Zájem o technický pokrok a pohonné jednotky
  • Technické, analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Proaktivní přístup, kreativní myšlení
  • AJ nebo NJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 42.0000 Kč
  • Nástupní bonus - 70.000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Možnost Homeoffice
  • 13. a 14. plat
  • Mimořádné prémie
  • Benefitní program
  • 25 dní dovolené
  • Propracovaný adaptační program
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Dotovaná strava
  • Firemní akce a školení
  • Místo výkonu: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.