ELEKTROMECHANIK §6 - RANNÍ SMĚNA (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte elektro školu? Chtěli byste se podílet na provozu nové výrobní haly? Hledáme šikovného elektromechanika s vyhláškou §6 pouze na ranní směnu.

Pracovní náplň

  • údržba strojních zařízení
  • řízení potřebných činností
  • práce s dokumentací
  • spolupráce s kolegy
  • dodržování bezpečnostních pravidel na oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání - technické zaměření
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 - nutná
  • Zkušenosti ve výrobní společnosti
  • Spolehlivého kolegu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Ranní směnu a volné víkendy

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Žatec