APPLICATION ENGINEER s AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro našeho klienta, předního výrobce pohonných jednotek, v tuto chvílí hledáme nového člena do týmu aplikačních inženýrů. Jste technicky orientovaný/á a máte zkušenosti s pohony a řídícími systémy? Rádi vycestujete za zákazníkem a ještě radši mu ochotně poradíte? Skvěle! Těšíme se na schůzku s Vámi!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba specifických požadavků se zákazníky
  • Projektování celého automatizačního a pohonného systému
  • Asistenční služby při zadávání zakázek
  • Koordinace projektu a sledování termínů
  • Provádění zkoušek produktů a systémů
  • Technická prezentace výrobků u zákazníka a následná podpora
  • Prezentace na veletrzích a konferencích
  • Zkušenost s programováním PLC je výhodou
  • Provádění aktualizací CRM

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru inženýrství
  • Praxe na obdobné pozici min. 4-5 let
  • Ochota cestovat v rámci regionů
  • Komunikativní AJ nutností, další jazyky výhodou
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Logické myšlení
  • Znalost MS Excel, PowerPoint, Outlook výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborná školení
  • Přátelský kolektiv
  • Využití angličtiny
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost home office/remote
  • Místo pracoviště: Brno (výborná dostupnost)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.