Vedoucí výroby/ Value Stream Manager

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáme schopného uchazeče se znalostmi výroby a procesů, se zkušenostmi s vedením lidí, který by zastřešil vedení nově vzniklé výrobní jednotky. komunikativní AJ nutností.

Pracovní náplň

  • Řízení výroby, zabezpečování plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby a dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců
  • Dohled nad kvalitou výroby
  • Dohled a zabezpečení řešení závad na strojním zařízení, plánování a sledování ročních finančních plánů
  • Spoluúčast při zavádění nových výrobních procesů a nových technologií
  • Dodržováním zásad BOZP a PO na všech podřízených pracovištích
  • Spolupráce při řešení nesrovnalostí ve výrobním procesu
  • Reporting
  • Hodnocení zaměstnanců
  • Trvalé zlepšování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky praxe ve výrobě na obdobné pozici
  • praxe ve vedení lidí
  • znalost technické dokumentace, organizační schopnosti
  • zkušenosti s tvorbou analýz výroby, analytické a systémové myšlení
  • základní znalost metod FMEA, SPC, APQP, MSA, PPAP

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost pro profesní růst
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • služební telefon
  • 13. plat
  • jazykové kurzy
  • vykrývání nemocnosti
  • penzijní připojištění