SMĚNOVÝ MISTR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte strojírenské vzdělání a praxi na pozici mistra v automotive? Vedení pracovníků a práce ve 4 směnném provozu pro Vás není problém? Pokud hledáte nové pracovní uplatnění v Olomouckém kraji, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! Mezinárodní společnost se zajímavým výrobním programem, hledá do svých řad vhodné kandidáty na pozici: SMĚNOVÝ MISTR - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • vedení a hodnocení týmu zaměstnanců
  • rozdělení činností mezi jednotlivé zaměstnance
  • odpovědnost za plnění plánů a kvalitu práce
  • zajištění zefektivňování výroby
  • zodpovědnost za dodržování BOZP
  • komunikace s vedením a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • prokazatelná praxe na pozici mistra v automotive
  • vzdělání strojírenského směru
  • ochotu pracovat ve 4 směnném provozu
  • znalost NJ nebo AN výhodou
  • organizační schopnosti, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • práci v moderním pracovním prostředí s moderními technologiemi
  • zajímavou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • oblast působení: Olomoucký kraj
  • nástup možný ihned