MAINTENANCE MANAGER, OLOMOUCKO

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Jste technický typ a máte zkušenosti s údržbou zařízení po všech stránkách – mechanických, elektronických i například hydraulických? Jste zároveň organizační typ schopný vést lidi a zvládnete o pracovních problémech komunikovat v anglickém jazyce? Pak jste ten pravý typ odborníka pro tuto pracovní pozici. Zašlete nám Váš profesní životopis v ČJ a AJ a ucházejte se o tuto pozici: MAINTENANCE MANAGER, OLOMOUCKO (40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění preventivní údržby zařízení v provozu
  • Řešení případných stavů nefunkčnosti zařízení
  • Organizační činnost v rámci údržby, plánování a rozdělování úkolů
  • Podílení se na samotných opravách strojů a zařízení
  • Dohled nad dodržování bezpečnosti práce, dodržování postupů dle zásad ochrany životního prostředí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ s praxí
  • 3 roky praxe v oblasti údržby
  • Znalost fungování zařízení po stránce mechanické, elektrické, hydraulické
  • Anglický jazyk slovem i písmem (na evropské jazykové úrovní B2 )
  • Přirozené technické myšlení a schopnost organizace práce

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příjemné prostředí firmy pečující o své zaměstnance
  • Pracovní pozici se stabilním zázemím mezinárodní firmy
  • Lokalita: práce na Olomoucku
  • Nástup ihned