HR SPECIALISTA DO VÝROBY (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte VŠ vzdělání a zkušenosti z HR z výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni a jste znalec MS Excel? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, zašlete nám váš životopis! Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: HR SPECIALISTA DO VÝROBY (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nábory zaměstnanců a pohovory
  • Nástupní a výstupní dokumenty
  • Práce s daty MS Excel
  • Zpracování podkladů pro mzdy
  • Lékařské prohlídky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxi z obdobní pozici ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Excel pokročilá úroveň (kontingenční tabulky)
  • Zkušenosti s docházkami, zpracováním mezd a lékařskými prohlídkami
  • Znalost Zákoníku práce

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Valorizace platu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečného Home Office
  • Profesní růst

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústecko