SERVISÁK/SVĚTOBĚŽNÍK - NÁSTUPNÍ BONUS 30 000 KČ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jsi zdatný elektromechanik/mechanik/seřizovač, kterému nedělá problém poskládat mašinu podle technické dokumentace a přitom se podívat do čarokrásných destinací jako Čína, Indie, Indonezie, USA, Brazílie či Salvador? Pokud jsi odpověděl ano, pak mi zašli svůj životopis a skládej naše stroje v dalekých zemích.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš odvádět práci v krásných zemích (3 měsíce na montáži 14 dní doma - orientačně)
  • Primárně je práce zaměřena na sestavení, nastavení, odzkoušení a zprovoznění našich strojů
  • Postaráš se o servis a zaškolení personálu, který bude s naší mašinou pracovat
  • Můžeš být z celé ČR - z domova pojedeš na montáž a na volno se vracíš domů
  • Občas navštívíš své chlebodárce v Ústí nad Orlicí kvůli reportům a další práci
  • Občas budeš místo na montáži v zahraničí právě u svých kolegů v Ústí a pomůžeš jim - ubytko ti zařídíme

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - elektrotechnické, strojírenství
  • Praxe z montáží - vítána
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 - velkým PLUS
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochota podstoupit očkování při vycestování do zemí s rizikovými nemocemi (netýká se COVID)
  • Ochota trávit pracovní čas v jiných destinacích
  • Flexibilita, manuální zručnost, pečlivost a přesnost
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • U kandidátů mimo Ústí nad Orlicí ochota přijet k pohovoru právě do Ústí

Co nabízíme?

  • Velkorysý nástupní plat
  • Nadstandardně proplácené cestovní náhrady
  • Nástupní bonus - 30 000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Kvartální bonusy
  • Roční bonus - 20 000 Kč
  • Penzijní připojištění
  • Více jak 6 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Propracovaný adaptační program
  • Dotovaná strava a diety
  • Sídlo firmy - Okr. Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.