OBRÁBĚČ JUNIOR - OD 32.000 KČ+PŘÍPLATKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Nemůžeš sehnat práci, i když jsi šikovný? Jsi absolvent odobru obráběč kovů nebo máš jako obráběč třeba minimální zkušenost?Práce se nebojíš, lehce se učíš a nedělá ti problém směnný provoz? Chtěl bys dostat férově a včas zaplaceno a domů se vracet opravdu s čistou hlavou? Zašli mi svůj životopis a můžeme si pohovořit o tvém startu u nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš výkonnou spojkou mezi našimi odděleními - sklad, výdejna, výroba a zpět
  • Zajistíš na halu potřebné nářadí, materiál a prostředky
  • Zapojíš se do zakončovacích montážních prací
  • Naučíš se jednoduchou obsluhu našich strojů
  • Budeš se starat o doplnění a výměnu všech kapalin, co naše stroje potřebují k provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Praxe z výroby s obsluhou strojů nebo obráběním
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • Znalost a používání nářadí
  • Ochotu učit se a zdokonalovat
  • Ochotu práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástup 32 000 Kč/pravidelné navyšování
  • Směnné příplatky
  • Odměny a prémie
  • 13.plat
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 3 sickdays
  • 25 dní dovolené
  • Firemní rekreační zařízení
  • Příspěvky na stravu i penzijní připojištění
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Místo výkonu - Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.