FRAJER/KA K BRUSCE - JEDNA SMĚNA!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáme posilu do naší výroby! Máš šikovné ruce, ostříží zrak a s bruskou vystřihneš takový kousek, že by automatickým linkám závistí praskl ovládací panel? Pokud hledáš práci na pohodu v jedné směně, bude se ti líbit její náplň a splňuješ požadavky uvedené níže, pak vůbec nečekej, pošli mi životopis a můžeš svoje umění předvádět u nás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš se starat o údržbu, seřízení a nastavení naší konvenční ,,Primadony" a CNC ,,LADY"
  • Budeš brousit přesně, precizně a píglnýgl podle technické dokumentace - díry vedle jsou totiž ,,velkýšpatný"!
  • Brousíme na kulato
  • Budeš používat dílenská měřidla
  • Budeš pracovat tak, aby jsi se nemusel za výsledek stydět

Co požadujeme?

  • Školu dokončenou - nejlíp obráběč kovů
  • Praxi na bruskách nebo jiných obráběcích strojích
  • Neztratit se v technické dokumentaci
  • Šikovné ruce, bystrou mysl, ostříží zrak, perfektní mušku a kvalitní práci
  • Chuť na sobě pracovat

Co nabízíme?

  • Startovací plat je od 35.000 Kč/ podle úrovně tvojí frajeřiny
  • Po zkušebce navyšujem
  • 25 dní na odpočinek
  • 2 dny na mimořádnou marodku
  • Přispějeme ti na obědy
  • Dáváme kapesné i na důchodek
  • Myslíme na Tvoje zdraví
  • Máme tu příspěvky i pro vaše ratolesti!
  • Benefitní program
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Uherský Brod

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.