TECHNIK ÚDRŽBY (31-40.0000 Kč)

Neaktivní nabídka

31000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáte uplatnění v oddělení údržby a máte zkušenosti na pozici Technika/Mechanika? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Pošlete nám Váš životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici TECHNIKA ÚDRŽBY (31-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná a preventivní údržba
  • Oprava strojů a zařízení
  • Snižování odpadu a prostojů na výrobních linkách
  • Zodpovědnost za chod technologie

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 12ti hodinovém provozu
  • Flexibilitu a spolehlivost
  • Elektro vyhláška č.50 VÝHODOU ne však podmínkou

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie/bonusy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv

  • Lokalita: Louny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.