PROJECT/PROCESS ENGINEER - PLASTY (50-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

Jste odborník na plasty a máte již zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti a hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis! Významná společnost hledá do svých řad kolegu na pozici PROJECT/PROCESS ENGINEER - PLASTY (50-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Technická koordinace nastavení parametrů na vstřikolisech
  • Řešení kvalitativních ukazatelů během procesu výroby
  • Zodpovědnost za přesun výroby
  • Aktivní spolupráce na projektovém řízení nových výrobků
  • Zvyšování efektivity výrobních strojů
  • Podílení se na eliminaci výrobních prostojů a zamezení jejich vzniku
  • Komunikace se zákazníkem, dodavateli a externími společnostmi

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Pokročilejší znalost vstřikolisů
  • Znalost anglického na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost týmové práce a dobré komunikační dovednosti
  • Znalost MS Excel na pokročilejší úrovni
  • Zájem o obor a pozitivní naladění

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pravidelné každoroční navyšování mzdy

  • Lokalita: Louny