PLYNOVÝ TECHNIK PRO VÝROBU

Máte zkušenosti s opravami výrobních linek (případně i s technickými plyni, které se používají ve výrobě). Ovládáte anglický jazyk a umíte v CADu či SAPU? Tak to jsem přesně ten člověk, kterého hledáme. Neváhejte a zašlete nám životopis!

Pracovní náplň

  • Řízeni provozu výrobních linek
  • Zodpovědnost za rozvody technických plynů (dusík, vodík, kyslík)
  • Evidence spotřeb energie
  • Údržba výrobních zařízení
  • Kontrola technického stavu technologie LPG
  • Vedení provozní dokumentace
  • PRÁCE POUZE NA RANNÍ SMĚNU

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru (Strojní/Elektro)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost/zkušenosti v oblasti distribuce technických plynů a norem v daném odvětví
  • Zkušenosti z údržby výrobních linek
  • Znalost CAD, SAP, MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Částečnou možnost práce z domova
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Kvartální a roční bonusy
  • Příspěvky na penzijko, životko, rekreaci
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.