CNC OHRAŇOVACÍ LIS (28– 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete pracovat pro společnost, která je již desítky let průkopníkem v inovacích? Orientujete se alespoň základně v technické dokumentaci? Nevadí Vám práce na 3 směny? Pošlete svůj životopis a přidejte se k nám do týmu! Hledáme uchazeče na pozici: CNC OHRAŇOVACÍ LIS (28– 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Činnost spojená se čtením technické dokumentace
  • Práce s metrem a posuvným měřítkem
  • Nastavení stroje a jeho běžná údržba
  • Kontrola vyrobených dílů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost s prací na CNC se bude hodit
  • Schopnost samostatné práce a spolehlivost
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení spolu s výkonnostními bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Možnost přesčasů

  • . Místo výkonu práce: Teplice