VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - S AJ (65-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Plánování výroby máte v malíku? Máte zkušenost s vedením kolektivu? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - S AJ (65-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení plánovačů výroby
  • Přerozdělování práce a motivace týmu
  • Kontrola včasného plnění dodávek
  • Řešení vzniklých neshod
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxi ve výrobní společnosti na podobné pozici
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost logistických procesů
  • MS Excel
  • Výhodou je povědomí o ISO 9001
  • Proaktivní přístup, samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravné, sport, kulturu a pojištění
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: 10 minut od Pohořelic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.