FARMACEUTICKÝ ASISTENT BRANDÝS NAD LABEM (35 - 38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Hledáte novou pracovní výzvu a zázemí silného partnera na trhu, který Vám za práci nabídne adekvátní ohodnocení? Potom pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku, ozvěte se nám! Moderní lékárna hledá pro svou pobočku pracovníka na pozici: FARMACEUTICKÝ ASISTENT BRANDÝS NAD LABEM (35 - 38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej volně prodejných léků

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • praxi na pozici Farmaceutický asistent výhodou!
  • prozákaznický přístup a příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • Volné svátky a víkendy, osmihodinová směna
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Pracoviště v centru Prahy se skvělou dostupností
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy
  • Pracovní oděv zdarma
  • Nástup IHNED, uvítáme také čerstvé absolventy, kteří mají zájem nastartovat svoji kariéru v oboru!

  • Lokalita: Brandýs nad Labem