TEAM LEADER KONTROLORŮ KVALITY (35-52.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Považujete se za člověka, který dokáže vést a motivovat tým lidí k lepším výkonům? Máte pracovní zkušenost na pozici seřizovač ve výrobní společnosti? Chcete zažít novou výzvu a ukázat co ve vás je? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá parťáka do svého týmu na pozici: TEAM LEADER KONTROLORŮ KVALITY (35-52.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace práce a rozdělování úkolů
  • Vedení lidí
  • Kontrola kvality práce
  • Komunikace napříč společností
  • Dodržování technologických procesů
  • Dodržování a dohled na BOZP
  • Provádění auditů výrobků

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání - Elektro obor
  • Přirozenou autoritu
  • Praxi v automotive (na obdobné pozici)
  • Všeobecnou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (3směnný)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Měsíční benefity (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty, do divadla, fitness)
  • Lokalitu: Pardubice