SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte praxi z automotive s kamerovými systémy nebo optikou? Baví vás údržba ve výrobě? Anebo jste ukončili technickou nebo elektro školu a hledáte práci? Pošlete nám životopis na pozici SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Úpravy a optimalizace optických systémů
  • Tvorba návodek, zaškolení zaměstnanců
  • Realizace investičních projektů
  • Integrace optických systémů při nájezdech nových projektů
  • Údržba a řešení technických věcí na linkách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru nebo přímo elektro
  • Zkušenosti z údržby v automotive (optika, kamerové systémy)
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Vyhlášku 50/§6 VÝHODOU
  • Anglický jazyk VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Nadnárodní výrobní společnost
  • Roční a kvartální bonusy, valorizace mezd
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost HO, Sick Days
  • 25 dní dovolené
  • Připojištění životní a důchodové
  • Možnost profesního růstu a podpora školení
  • Lokalitu: Teplice