SOFTWAROVÝ INŽENÝR M/Ž (80-110.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáme softwarového inženýra, který bude zodpovědný za zajištění vysoké spolehlivosti softwarových platforem. Pokud máte zkušenosti s vývojem a údržbou softwaru, analytické schopnosti a jste týmový hráč, tak tohle je přesně pozice pro Vás! Neváhejte a zašlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce na adresu jurkova@acjobs.cz. Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SOFTWAROVÝ INŽENÝR M/Ž (80-110.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Samostatné řešení SW témat, která přicházejí od zákazníků nebo interně, a poskytování podpory kolegům ze servisního oddělení.
  • Údržba a renovace SW
  • Řešení a identifikace problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe v oboru informačních technologií
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. minimum §6.
  • Znalost skriptovacích jazyků JavaScript, Node.js, Python, C/C++, C#, Bash a databází MongoDB a SQL
  • Schopnost číst elektrická schémata
  • Znalost tvorby/údržby SW dokumentů = výhodou
  • Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a být týmovým hráčem!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Notebook i telefon k osobnímu užití
  • Příšpěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření/pojištění
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Ostrava