ELEKTROTECHNIK - 1 SMĚNA (48-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte vzdělání v oboru elektro a vyhlášku s §6? Baví Vás mechanika, automatizace, oživení strojů? Hledáte flexibilní pracovní dobu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní společnost na trhu hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROTECHNIK - 1 SMĚNA (48-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Oživení nových strojů a jejich zařízení
  • Analýza a oprava chyb
  • Představení stroje zákazníkovi
  • Technická podpora při instalaci a zprovoznění stroje
  • Komunikace s kolegy (i ze zahraničí - po emailu)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro + vyhláška §6
  • Orientace v technické dokumentaci
  • MS OFFICE
  • Angličtina - mírně pokročilá znalost
  • Schopnost jednání se zákazníky

Co nabízíme?

  • Služební auto i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu s fixním jádrem
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita: Rosicko-Oslavansko