SERVISNÍ TECHNIK (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte první práci po škole nebo novou pracovní výzvu? Jste ochotní jezdit na výjezdy od pondělí do pátku? Pak hledáme právě Vás! Pro úspěšnou společnost hledáme novou posilu do týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Provádění pravidelného servisu a oprav kogeneračních jednotek
  • Odstraňování závad na kogeneračních jednotkách
  • Zprovoznění jednotek a zaškolení obsluhy
  • Administrativa s prací spojená
  • Zajišťování servisní pohotovosti

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Ochotu cestovat po ČR a SK
  • Časovou flexibilitu - výjezdy jsou v podobě týdenních turnusů!
  • Zkušenost z oborů automechanik, motorář nebo autotronik velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Placené diety a přesčasy na výjezdech
  • Zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Sick days
  • 20 dní dovolené, po roce práce 25 dní dovolené
  • Pracovní oblečení

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: výjezdy po celé ČR (z Brna)