TEAM LEADER ÚDRŽBY Praha-východ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenost s vedením týmu ideálně v rámci údržby nebo strojírenské výroby? Chcete se podílet na postupné digitalizaci výroby? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: TEAM LEADER ÚDRŽBY Praha-východ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení údržby (cca 10 lidí)
  • Údržba výrobních linek a strojů
  • Podílení se na digitalizaci výroby
  • Plánování nákladů na údržbu
  • Implementace prvků efektivního řízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s vedením týmu ve výrobě
  • Zkušenost z vedoucí role v údržbě velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Závodní stravování
  • Kafeterii

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ