AUTOELEKTRIKÁŘ / AUTOMECHANIK (35-47.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Strakonice

Jste manuálně zručný typ člověka? Máte vzdělání jako autoelektrikář, automechanik anebo autoklempíř? Nebo Vás prostě tato práce baví? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ / AUTOMECHANIK (35-47.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Oprava zjištěných závad
  • Údržba nákladních automobilů
  • Provádění pravidelného servisu
  • Montáž a demontáž elektropříslušenství
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU vzdělání v oboru nebo relevantní praxi
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost
  • Technická zdatnost
  • Zájem o obor

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Příspěvek na pojištění
  • A další ...

  • Lokalitu: Strakonice