PŘÍPRAVÁŘ/KA – ROZPOČTÁŘ/KA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte technické myšlení a cit pro detail? Jste vnímaví a otevření novým příležitostem? Máte stavební nebo elektrotechnické vzdělání a zajímá Vás práce přípraváře / rozpočtáře? Rádi byste pracovali v rodinné firmě s dlouholetou tradicí? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Rodinná firma hledá posilu na pozici: PŘÍPRAVÁŘ/KA – ROZPOČTÁŘ/KA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření cenových kalkulací a nabídek
  • Práce s technickou a elektro dokumentací
  • Správa rozpočtů zakázek
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Přehled o stavebních rozpočtech – výhodou
  • Proaktivní přístup
  • Uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonusy
  • Pracovní poměr na HPP
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Práce v rozvíjející se společnosti
  • Tým v přátelském duchu

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!